December 10, 2018, 08:38:02 pm

Currently:
  • DM43_Wolf-Starting_SI_v7.1 3 2

Szerző Téma: DM43_Wolf-Starting_SI_v7.1  (Megtekintve 6249 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
  • -Given: 54
  • -Receive: 852
  • Nem: Férfi
  • A szél lapozni tud,de olvasni nem!
    • Magyar Photoshop Fórum
Re:DM43_Wolf-Starting_SI_v7.1
« Válasz #7 Dátum: December 23, 2011, 04:25:40 pm »
Miki! Igen olvastam,de nem itt!  ;D Így már itt is tudják min is tevénykedsz.Nem mindenki jár ám oda ahová Te ( Mi ) . Hahaha
Mindenki úgy gondolkozik, ahogy akar, s a mókusnak is meg lehet a véleménye a hiúzról.

,

Nem elérhető DM43

• Globál Moderátor
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 46
    • BlueDragonWarez
« Válasz #6 Dátum: December 23, 2011, 04:22:12 pm »
Írtam már, hogy semmilyen új csoda nem lesz. Egyszerűen belekerülnek az elmúlt időszakban megjelent új gépek, két új "nagyképű" wolf skin [Nanukától és stílszerűen Wolfskin-től :-)], valamint lesz benne egy-két kívülről nem látható javítás, apróbb módosítás.
Egy pár ikonra várok, különben készen van.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #5 Dátum: December 23, 2011, 04:18:58 pm »

Egyébként napokon belül készen lesz az új verzió, amiben már a te készüléked is szerepel kiválaszthatóan. De ettől ennek még mennie kellene.
Nagyon várom már!
Mindenki úgy gondolkozik, ahogy akar, s a mókusnak is meg lehet a véleménye a hiúzról.

,

Nem elérhető DM43

• Globál Moderátor
  • *
  • Thank You
    • BlueDragonWarez
« Válasz #4 Dátum: December 23, 2011, 04:11:01 pm »
Helló!

- Milyen struktúrába másoltad fel? Le van írva, hogy akár a belső memóriába, akár kártyára - de mindenképpen a gyökérbe kell kibontani a mobilenavigator mappát
- Nem igazán értem, hogy a felbontásra hogyan kérdez rá, ugyanis azt automatikusan detektálja - nincs is benne ilyen kérdés
- Hogy lehet egy mappában 4 db azonos nevű file?

Valamit nagyon elkutyultál. Törölj le mindent és próbáld meg elölről!

Egyébként napokon belül készen lesz az új verzió, amiben már a te készüléked is szerepel kiválaszthatóan. De ettől ennek még mennie kellene.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #3 Dátum: December 23, 2011, 01:01:44 pm »
Szia!
Amig nem jön Miki, addig ezt azért megnézheted,hátha segít:

,

Igi074

• Vendég
« Válasz #2 Dátum: December 23, 2011, 12:04:22 pm »
Sziasztok!
Abban kérnék segítséget, hogy letöltöttem a fenti SI-t, kicsomagoltam, felraktam a GPS-re, de sajna nem jártam sok sikerrel:
-felrakás után elindítottam, bejött a készülék típus kiválasztó felület, ott kiválasztottam a WayteQ 950BTHD-t (nekem egy WayteQ 960BTHD-m van, de olyan nincs a listában), tovább léptem és feldobta a felület kiválasztási ablakot amiben 800x480, vagy 480x272 van
- kiválasztottam a 800x480-at és onnan nem enged tovább, egyfolytában azt írja ki, hogy válasszak felületet!!! >:(
- ha külön- külön elindítom az SI-ben lévő programokat, játékok, média lejátszók akkor tökéletesen viszi a programot, de az egész nem akar elindulni!
- olvastam a leírásban, hogy töröljem ki a "Device.ini" file-kat a mobilenavigator mappából, de ez sem segített, vagy tudja esetleg valaki, hogy melyiket törölje ki? ugyanis 4 "device.ini" file van benne!

Azt nem tudom, hogy azért nem idul el mert az én gps-em 960BTHD???

Próbáltam, úgy is hogy a készülék kiválasztásnál az egyéb készüléket választottam ki, de akkor sem engedett tovább a felület kiválasztásnál! Próbáltam úgyis hogy kitöröltem belőle a 480x272-es felületet, de akkor sem engedett tovább a felület kiválasztásánál! >:(

Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.

Igi074   

Nem elérhető DM43

• Globál Moderátor
  • *
  • Thank You
    • BlueDragonWarez
DM43_Wolf-Starting_SI_v7.1
« Válasz #1 Dátum: Július 10, 2011, 07:51:53 am »
Tisztelt Fórumozók!

Ha valami kérdésetek van a címben jelzett SI-vel kapcsolatban, akkor azt itt megtehetitek.