Október 16, 2018, 12:05:57 am

Currently:
  • Windows 10 NaviSI 1.0 5 2

Szerző Téma: Windows 10 NaviSI 1.0  (Megtekintve 7230 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Pistván

• Vendég
Re:Akkumulátor
« Válasz #23 Dátum: Augusztus 14, 2015, 07:18:45 pm »

Szia Cserrobi
 az a helyzet, hogy amikor ezt a kédést feltettem ( akku visszaállitás)--akkor már kipróbáltam. Ki szoktam én néha azt is próbálni amit nem kellene. Szóval: relativ új volt a wayteq x980, elötte olvasgattam róla egy két negativ dolgot. A legnegativabb amiért majdnem meg sem vettem az a Bluetooth--hogy nem lehet kikapcsolni. Az pedig sok energiát fogyaszt ès egy ilyen készüléken felesleges ( ha akarod belemegyek részletekbe--elektronikus vagyok--de a programáláshoz nem értek mert "túl hamar születtem"). A másik dolog az akku.
Körülbelül 90% ban fel volt töltve de ha navigáltam ( navigálok) külsö tápegység nélkül--vagy csak próbálgatom a Wayteq-et-akkor már valós 67-70%-os töltöttségnél jelzi, hogy " bla bla bla--az akku majdnem kimerült--töltsem:
Szóval--a Wayteq ezt rosszul csinálja--sajnos nincs rá új szoftware.
Erre fel megtaláltam a progidat, ezt az oldalt és feltöltöttem a Win 10 menu... : Benne ez az akku mese. Visszaállitás? Hm--gondoltam--ez "Reset"--gondoltam--ez szuper lenne--de akkor kellene megnyomjam ezt a gombot amikor az akku töltöttsége 0%. De ezt nem lehet mert akkor már tényleg nem müködik. Hm--gondoltam---le van... " megnyomtam: Visszaállitás: Errefel ( addig 60% -ot mutatott ) azt mutatta a te akku "ablakodban", hogy 0%. szóval érted--mit értem vele el? semmit--söt.
Ez a story .Èrtelmes lenne pld. ha amikor 100% fel van töltve-és megnyomom a" visszaállitás"t-akkor 100% -ot mutasson--tehát "egyfajta"--hitelesités.
De ti ( te) gondolom mást akartatok--ezt akartam megtudni.
Ne haragudj, hogy ilyen hosszú voltam
Jó szórakozást a szerdán--a nejed névnapján ( szülinap?)
ès elöre is köszi mindent

Pistván

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
  • -Given: 54
  • -Receive: 852
  • Nem: Férfi
  • A szél lapozni tud,de olvasni nem!
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #22 Dátum: Augusztus 14, 2015, 05:52:00 pm »
- ha láttad a screenshoot-ot amit küldtem: tehát a kérdés: mire jó az akkumulátor "ablakban" az a gomb, hogy "visszaállitás"?
Na most baromira megfogtál.
Meg kell néznem a navimon,de miért nem próbálod ki?
Azt sem tudom hogy az én 720 SI-men fent van-e,de ha igen akkor meg fogom nézni.
De te is kipróbálhatnád.
Szerintem veszteni nem vesztesz vele és le is írhatod a tapasztalatodat.
Az iconokat meg remélhetőleg jövőhét szerdán megcsinálom neked,de nem ígérek semmit.
Csak akkor vagyok szabadnapos,de az meg a nejem napja,de igyekszem megcsinálni neked.
Üdvözlettel: Cserrobi
Mindenki úgy gondolkozik, ahogy akar, s a mókusnak is meg lehet a véleménye a hiúzról.

,

Pistván

• Vendég
« Válasz #21 Dátum: Augusztus 14, 2015, 05:43:49 pm »

Szia Cserrobi
nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál.
-Szóval nem vagyok az Ikon ügyében nagyon igényes-csak azt szeretném, hogy a 4 navigációs ikonra ránézve tudjam, hogy melyik GPS szoftware tartozik hozzá. Tehát az egyik az a Plajos Kia 20, a másik a Primo i3, a harmadik a Primo 2.4 Honda , a negyedik az Igo 8 az ugy jó ahogy benne van.
A szine mindegy , nem kell komplikálnia nagyon. Legyen pld az egyik kék, a másik zöld, a harmadik piros--és valahogy irja benne vagy alatta, hogy Kia, i3, Honda ( vagy egyszerüen "H" betü. De ha igy nem lehet akkor az is jó, hogy csak kettöt csinálsz: Primo zold és Primo Piros ( mert primo Nextgen van benne.
Tehát a lényeg csak az, hogy  3 különbözö legyen
- ha láttad a screenshoot-ot amit küldtem: tehát a kérdés: mire jó az akkumulátor "ablakban" az a gomb, hogy "visszaállitás"?
nagyon szépen köszönöm--és öszintén értékelem amit csinálsz.
Pistván

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #20 Dátum: Augusztus 14, 2015, 03:43:09 pm »
Elnézésedet szeretném kérni,hogy eddig nem válaszoltam,de tudod az emberek a szabadidejüket áldozzák fel és nekem nyáron ebből nem sok van.Nem kezdeném el ecsetelni neked mit is csinálok,de hidd el nekem nem nagyon értem és érek rá sajnos.
De gyorsan elkezdek neked válaszolni,hogy ez egy kis programocska amit beteszünk a SI felületbe.
Ezt nem mi csináltuk így ha egy programozó jár erre talán ő tud neked válaszolni.
AZ iconról meg annyit,hogy leírod mit szeretnél milyen színvilágba és ha időm engedi megfogom neked csinálni.
Megfelel így?
Üdvözlettel: Cserrobi
Mindenki úgy gondolkozik, ahogy akar, s a mókusnak is meg lehet a véleménye a hiúzról.

,

Pistván

• Vendég
« Válasz #19 Dátum: Augusztus 09, 2015, 09:00:36 pm »

igen megpróbálom ilusztrálni--csak nem tudom még, hogy csináljak egy wayteq esetében screenschoot-ot.
Hogy nem érted lehet azon is múlik, hogy az anyanyelvi tudásom tompulni kezd-technikai téren egy nyelvet sem beszélek kifogástalanul.
-amúgyis kezdö vagyok PNA meg ilyesmikben de technikailag felsöfoku végzettségem van...állitólag
elöre is köszi

Pistván

Üzenet összeillesztve: Augusztus 09, 2015, 09:15:01 pm

ez lenne a helyzet
Pistván

Üzenet összeillesztve: Augusztus 10, 2015, 09:51:23 pm
Szia Cserrobi

küldtem képet--itt van a topikban--nem tudom láttad már?
Az Ikonokkal kapcsolatban ezt irtad:
"Azt meg a hozzáillő topikba kell kérned és ha lesz idő megcsinálom neked"

melyik ez a Topik ahol kérnem kell ? itt a Fórumon nem sok Topikot látok--igaz már kicsit öregedek.
Próbálok illedelmes lenni--de valahogy nem túlságosan "átlátható " a fórum--azért is irok itt a "teszt" részlegen.
Üdvözlettel
Pistván
.

Üzenet összeillesztve: Augusztus 10, 2015, 10:07:05 pm

Szia Cserrobi

melyik ez a Topik ahol kérnem kell ? itt a Fórumon nem sok Topikot látok--igaz már kicsit öregedek.
Próbálok illedelmes lenni--de valahogy nem túlságosan "átlátható " a fórum--azért is irok itt a "teszt" részlegen.
Üdvözlettel
Pistván

Üzenet összeillesztve: Augusztus 10, 2015, 10:10:36 pm
Szia Cserrobi

Üdvözlettel
Pistván

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #18 Dátum: Augusztus 09, 2015, 06:51:18 pm »
Szia!Illusztrálnád képekkel hogy mi is a gondod.Lehet hogy sokat dolgoztam a hétvégén és ezért nem értem a dolgokat.
Az icon készítést az értem.
Azt meg a hozzáillő topikba kell kérned és ha lesz idő megcsinálom neked.

,

Pistván

• Vendég
Akkumulátor
« Válasz #17 Dátum: Augusztus 09, 2015, 02:26:16 pm »
Szia Cserrobi
sikeresen használom a  Win10 SI-t egy Wayteq X980BT-n.
Szeretnék két kérdésben segitséget.
1- az Info ablakban  az akku állapotát kijelzö menüben van egy olyan, hogy "visszaállitás" Mit eredményez ha visszaállitok ? ugyanis az a helyzet, hogy az akku még pld. 70% ban fel van töltve. Egyébként a Wayteq x980bt-n már kb 60%-nál jön az infó, hogy az akku töltési állapota alacsony ( pedig nem alacsony) Valami itt nem stimmel aWayteq akkuról szolo információjával.-esetleg tudzs erröl valamit?
2- Pillanatnyilag 4 GPS Software-t probálok a Navisi Win 10 keresztül: Az általad megjelölt gps softok ( IGO Primo, IGO 8. Becker és TOm-Tom) ra van benne ICON. Hogyan tudnám ezeket az Ikonokat kicserélni ( nem egymás közt--ezt már tudom)--hanem saját ikonokat használni vagy valahonnan felölteni. Pld ; IGO Primo Kia, IGo Primo Honda..stb.
elöre is köszönöm ha válaszolsz

EgyPasi

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
Re:Windows 10 NaviSI 1.0
« Válasz #16 Dátum: Február 15, 2015, 07:25:54 pm »
Szia Cuci!
Gondolkozom a dolgon,de most mással vagyok elfoglalva.
Ha megcsinálom úgy is kapni fogtok emailt róla.

,

Nem elérhető cuci

• Fórum Tag
  • *
  • Thank You
  • -Given: 7
  • -Receive: 0
« Válasz #15 Dátum: Február 15, 2015, 07:12:54 pm »
Szia!
Tetszik az új Windows 10 NaviSI 1.0  (480x272) erre a felbontásra is lesz?

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #14 Dátum: Február 08, 2015, 06:57:44 pm »
Akkor nem az én SI-be van a hiba.
Ennek nagyon örvendek.
Valamit a fórumtársunk nem csinál jól.
Vagy lehet hogy egy kis ROM frissítés kéne neki? ;)
Korai volna szerintem!

,

Nem elérhető DM43

• Globál Moderátor
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 46
    • BlueDragonWarez
« Válasz #13 Dátum: Február 08, 2015, 06:55:18 pm »
Hmmm, tényleg. Sorry, de eddig nem néztem meg. Akkor viszont nem értem ...

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #12 Dátum: Február 08, 2015, 05:59:52 pm »
Nem véletlenül csináltam SI készítő koromban azt, hogy kirúgtam a gyári shell-t ...
Miki!
Az ebbe is benne van.A régi szép időben még te csináltad ezt nekem.
Lehet hogy már újra kéne írni az egész shell_load.mscr fájlt?

,

Nem elérhető DM43

• Globál Moderátor
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 46
    • BlueDragonWarez
« Válasz #11 Dátum: Február 08, 2015, 05:43:56 pm »
Szerintem nálad lesz valami hiba. :(

Nem feltétlenül! Vannak olyan gépek (sajnos a 980BT-nél nem tudom, mert csak 1 járt nálam pár hete és azon mást csináltam), amelyek a navi program elindítása, majd az abból való kilépés után bármilyen program (a jelzettek is, sőt a navi program is) indítási kísérletére ezt mondják. Ezen a problémán csak egy reset segít.
Nem véletlenül csináltam SI készítő koromban azt, hogy kirúgtam a gyári shell-t ...

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/

Nem elérhető sgr

• Fórum Tag
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • NaviSI
« Válasz #10 Dátum: Február 08, 2015, 05:36:10 pm »

A ResidentFlash-on van egy Képek mappa és abban vannak a képek

Nem elérhető Cserrobi

• NaviSI Tulajdonos
  • *
  • Thank You
    • Magyar Photoshop Fórum
« Válasz #9 Dátum: Február 08, 2015, 04:59:38 pm »
Szia!
Sajnos nekem nincs ilyen gépem,de kérdezném hogy a megfelelő mappába vannak fájljaid.
Képek,zene,olvasnivaló. Mert letesztelték nekem hárman is és minden jó volt.
Szerintem nálad lesz valami hiba. :(

,