Augusztus 16, 2017, 09:15:58 pm

Jelenleg:
  • Speedcam konverter v10.x 5 1

Szerző Téma: Speedcam konverter v10.x  (Megtekintve 783 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető DM43

• Globál Moderátor
  • *
  • Köszönöm pontok:
  • -Kiosztott: 2
  • -Kapott: 45
  • Nem: Férfi
    • BlueDragonWarez
Speedcam konverter v10.x
« Válasz #1 Dátum: Október 27, 2016, 12:46:34 pm »
Szép napot mindenkinek!
Volt egy általam írt program, amit - a letöltésekből és a kérdésekből ítélve - viszonylag sokat használtak.
Egy winchester hiba miatt megsemmisült ennek a forráskódja, ezért úgy döntöttem, hogy újraírom.

A továbbiakban a program futtatásához a Microsoft .NET Framework 3.5 (minimum) telepítése szükséges. Letöltés:
Sajnáljuk, de számodra nincs engedélyezve a szöveg többi részének a megtekintése. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Újdonságok:
- Forrás mappa lehetőség: ebben az esetben a kiválasztott mappában levő összes fájlt betölti, összefűzi azokat és a továbbiakban egy fájlként kezeli
- Az "Egy földrész és néhány ország kiválasztása" és "Az összes földrész és ország kiválasztása" esetén nem kimeneti fájlt, hanem kimeneti könyvtárt kell betallózni.
- Ez a program Kanadát már az amerikai földrész részeként kezeli, nem különállóként, mint az előzőek (ennek oka az akkor használt fordítóprogram volt)
- Új statisztika
- Két adatbázis fájl összehasonlítása (statisztika)
- A beállított nyelv és az utoljára használt mappa és fájlnevek megjegyzése
- Újabb nyelvek felvétele a program újrafordítása nélkül

Ha valaki kedvet (és elég tudást) érez ahhoz, hogy a meglevőeken kívül más nyelvekre is lefordítsa, akkor ezt a 'Language' mappában levő 'for_translation.xlsx' fájlban teheti meg. Utána nincs más dolga, mint elküldeni azt nekem, én kódolom és közzéteszem.

Letöltés:
Rejtett tartalom, megtekintéséhez be kell jelentkezni vagy regisztrálni.

Jó utat, vezess óvatosan!

Módosítás (2016.10.28.): Sajnos a 10.0-ás verzióban volt egy pici hiba. Ezt kijavítottam. A 10.1-es verzió innen tölthető le:

Módosítás (2016.11.02): Kérésre néhány új funkciót építettem a programba.
1. Amennyiben a 'Forrás mappa' és a 'Nincs ország szerinti szűrés' funkciók vannak bekapcsolva, megjelenik egy új lehetőség: 'Fájlok összefűzése'.
Ebben az esetben a program a forrás mappában levő txt fájlokat összefűzi egyetlen fájllá (cél fájl), azt sorba rendezi és tömöríti (nem szűr semmit)
2. Kamera típus csere
3. Keresés a térképen

Letöltés:

Módosítás (2016.11.02): Sajnos ismét elkövettem egy kis hibát, amit javítanom kellett. A 10.4-es verzió letölthető innen:

ÚJ VERZIÓ (10.5) (2016.11.13):

Újdonságok:
1. A 'Keresés a térképen' menüpontban a marker által mutatott pont címének kiírása
2. Adatbázis megjelenítése a térképen, kijelölési lehetőség a táblázatban és/vagy a térképen, a kijelöltek lementése
3. Beépített fordítási lehetőség új nyelvre, illetve a már meglevő nyelv javítása

ÚJ (UTOLSÓ???) VERZIÓ (10.6) (2016.11.21):

Újdonságok:
1. Új algoritmus az országok szerinti szétválogatásra (a .dat fájlok helyett .bin fájlok) -> jelentősen, kb. 60%-kal gyorsult a program
2. A TYPE, SPEED, DIRTYPE, DIRECTION értékei előtt és/vagy után levő szövegeket a továbbiakban a program nem tekinti hibának, ezeket "kidobja"
(például: "4.29283,51.29047,1,50 (Tunnel),0,0" --> "4.29283,51.29047,1,50,0,0")
3. A "Keresés a térképen" funkciónál az aktuális pont címének kiírása
4. Az "Adatbázis megjelenítése a térképen" funkciónál 'Ország választás' lehetőség (a végrehajtásnál előfordulhat 'Google szerver hiba',  a részleteket lásd a "Névjegy" / "Google szolgáltatási feltételek" menüben

A leggondosabb tesztelés ellenére is előfordulhatnak hibák. Ha valaki ilyet talál, kérem hogy jelezze.

Mivel további ötletem nincsen, ezért én úgy gondolom, hogy befejezem a program fejlesztését.

10.8 verzió (2016.12.03):

Újdonság: kérésre a térképszolgáltatók közé felvéve a Google China, valamint hibajavítás (köszi Robi)

10.11 verzió (2016.12.18):

Hibajavítások, görög nyelvi fájl

10.14 verzió (2017.02.09):
Cserrobi kérésére új funkció került be a programba. Az ’Összehasonlítás’ menü megváltozott, két almenüje lett: ’Statisztika’ és ’Fájl’.

10.15 verzió (2017.02.19):
Apróbb javítások főleg a nyelvi fájlokban

Sajnáljuk, de számodra nincs engedélyezve a szöveg többi részének a megtekintése. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember? /Ronald Reagan/